Pierwsza wymianaWymiana waluty za pośrednictwem serwisu Konik-Online.pl jest bardzo prosta i przebiega intuicyjnie. Zebraliśmy dla Ciebie podstawowe informacje, jak w kilku szybkich krokach dokonać pierwszej wymiany walut.


rejestracja

Załóż konto

Rejestracja konta na Konik-Online.pl jest bezpłatna i zajmuje kilka minut. Zacznij od otwarcia konta. W tym celu przejdź na stronę rejestracji, podaj swój adres email, który będzie jednoscześnie Twoim loginem i skonfiguruj hasło dosępowe. Na wprowadzony przez Ciebie adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym. Przejdź do swojej skrzynki pocztowej, i aktywuj nowo otwarte konto klikając w przesłany link (jeśli nie znalazłeś wiadomości od nas w swojej skrzynce obiorczej, sprawdź folder zawierający spam, lub kliknij "wyślij link ponownie").


Formularz danych osobowych

Uzupełnij swoje dane

Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie Twoich danych osobowych. Są nam potrzebne do prawdiłowego realzowania transackji wymiany. Wypełnij formularz wpisując dnae Twoje, bądź Twojej firmy w zależności od tego z jakiego rodzaju konta będziesz dokonywał wymian. Pamiętaj o podaniu aktualnego numeru telefonu - bez tego możesz nie mieć możliwości dokonania zmiany w przyszłosći. W każdej chwili możesz wrócić do tego formularza i dokonać korekty danych klikając w zakładkę "DANE OSOBOWE", w Panelu Klienta.


konta bankowe

Dodaj konta bankowe

Żeby zakończyć konfigurację konta na Konik-Online.pl wystarczy dodać do Panelu Klienta numery kont bankowych, za pomocą których będziesz dokonywał transakcji. Potrzebne jest konto z którego wpłacisz na swoje saldo w kantorze i drugie na które nastąpi wypłata po wymianie. Zarówno konto do wpłaty, jak i do wypłaty może należeć do osoby/firmy trzeciej. Możesz dodać dowolną ilość kont. Pamiętaj, że przynajmniej jedno z nich musi należeć do Ciebie. Ważne jest aby prawidłowo uzupełnić dane właścicieli kont.


Zasilenie portfela

Wpłać i wymień

Pozostało już tylko dokonac pierwszej wymiany. Zaloguj się do Panelu Klienta przejdź do zakładki "WPŁATA". Wypełnij formularz zasilenia, aby otrzymać dane do przelewu. Zleć w swoim banku przelew według przesłanych przez Konik-Online.pl danych. Po kilku minutach otrzymasz powiadomienie e-mail, o zaksięgowaniu środków na Twoim saldzie w kantorze. Wróć do Panelu Klienta i zleć swoją pierwszą wymianę. Wymienione środki trafią na Twoje konto.